Logistyka celna

Logistyka celna – kierunek logistyki na który składa się działalność logistyczna oraz celna. Logistyka celna obejmuje proces załatwiania formalności i kontroli towarów handlu zagranicznego podczas ich przewożenia przez granicę celną kraju dostawcy i kraju nabywcy, oraz odprawę celną tych towarów.

Logistyka celna zawiera działania, dotyczące sporządzania dokumentów, przeprowadzenia rejsów, kontroli ładunków na zgodność z deklaracją oraz wiele innych.

Logistyka celna przeznaczona jest do rozwiązania skomplikowanych zadań, które pozwalają na to, żeby zrobić procesy importu i eksportu produkcji najbardziej optymalnymi oraz o najmniejszych wydatkach.

Funkcje logistyczne działalności celnej zajmują ważne miejsce w procesie biznesowym EDI, zapewniając gwarancje tego, że Państwa produkcja bez żadnych problemów przejdzie odprawę celną zarówno podczas wywożenia, jak i wwożenia.

Przy pomocy naszego partnera strategicznego w zakresie logistyki biznesowej – holdingu DSV nasza firma zapewnia Państwa w tym że całość niezbędnych procedur celnych będzie dokonana nienagannie oraz w oznaczonym terminie.

Заполните заявку

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Взаимосвязь

  Обсуждение

  Партнерство

  Результат